11 maja 2020

obrazek

Jest nam niezwykle miło poinformować i jednocześnie zaprosić wszystkich uczniów Szkół Podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.” Bezpieczeństwo żeglugi śródlądowej oczami dzieci i młodzieży” organizowanym przez Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych, którzy chcą aby ich praca została umieszczona na artykułach reklamowych Urzędu i stała się jego wizytówką. Zwycięzca otrzyma gadżety, które znakowane będą jego autorską pracą. Dodatkowo wyróżnione zostaną 2 prace, których autorzy otrzymają Urzędowe artykuły reklamowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • wykonać pracę plastyczną o tematyce związanej z żeglugą śródlądową i wszelkimi aspektami bezpieczeństwa żeglugi, – doręczyć prace, osobiście bądź wysłać pocztą, wraz z oświadczeniem, załącznik nr 1 ( do pobrania na stronie Urzędu), do siedziby Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie do dnia 5 czerwca 2020 r.

Więcej informacji w następujących dokumentach:

Załącznik 1

Regulamin konkursu

Załącznik 2

Oświadczenie

Załącznik 3

Klauzula RODO

Załącznik 4

Zarządzenie dyrektora

  • Dokument utworzony 11 maja 2020
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 29 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

6 marca 2022

Terminy egzaminów TKE, CKE, ADN 2022

Terminy egzaminów organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Terenową Komisję Egzaminacyjną oraz Komisję ADN działające przy Dyrektorze Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie

9 stycznia 2019

Komunikat dotyczący toru wodnego i ruchu 2019/2/0

Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie informuje, że od 09.01.2019 r. ze względu na poprawę sytuacji hydrologicznej, wznawia się publikowanie głębokości tranzytowych dla odcinka 542,4 – 704,1 rzeki Odry oraz Odry Zachodniej ( 0,0 – 17,1).

Skip to content